Hacker News new | past | comments | ask | show | jobs | submit login

3 dollars is pretty expensive for meal ingredients even in the usa, let alone where i live. that's like 10 or 20 meals actually

when i was depressed i found out you can cook rice in a rice cooker bowl without cleaning it first




Guidelines | FAQ | Lists | API | Security | Legal | Apply to YC | Contact

Search: