Hacker News new | past | comments | ask | show | jobs | submit login

Are you kidding? If I can buy the rocks at $4 per rock and I'm pretty sure I'll be able to sell them to somebody later at $6 per rock, absolutely I'll keep buying the rocks.



Guidelines | FAQ | Lists | API | Security | Legal | Apply to YC | Contact

Search: